02 ספט' 2012

בובי בראון – הסדרה העמידה

מאת: בשעה: 3:22 pm קטגוריות: חוויות איפור,מוצרי איפור

מייקאפ של בובי בראון

בובי בראון זו אחת החברות החביבות עלי כבר שנים. רק מבט קטן באימג'ים המדהימים שהם מוציאים, יכול להסביר את העניין… אבל מעבר לזה, אני פשוט מאוד מאמינה במוטו שלהם לאיפור טבעי. איפור שישדרג את המראה הטבעי שלנו ולא בהכרח ישנה אותו. נגיעות קלות של צבע שעושות את כל ההבדל.

אז כשהוזמנתי להשקה של סדרת המוצרים העמידה של בובי בראון, הסתקרנתי איך אפשר יהיה לשלב בין האיפור הטבעי לעמידות – מה שלרוב יוצר בעיות, בעיקר בגזרת המייקאפ.

מייקאפ של בובי בראון

בכיתת ההדרכה של בובי בראון פגשנו את אדווארדו המוכשר! מאפר הבית האזורי של החברה. האיש מצחיק, קליל, נגיש ובעיקר מאוד מבין ומקצועי במה שהוא עושה. בכלל, נראה לי שאם יחליט לפתוח בקריירת סטאנד אפ הוא יצליח בגדול (:

מייקאפ של בובי בראון

אך לעניינינו – מה בכלל האתגר ביצירת מייקאפ שיהיה גם עמיד וגם יראה טבעי?

האתגר הוא קודם כל טכנולוגי. יצירת מייקאפ שיהיה בו מספיק לחות כדי שירגיש קליל, אך מצד שני לא שקוף ודליל מדי כדי שיהיה לו כיסוי וישאר עמיד.

חומר שיהיה ניתן לעבוד בו בשכבות בצורה נוחה מבלי שזה יראה שפכטל.

אהבתי מאוד לשמוע על תהליך הפיתוח. זה חלק נפלא בעיני מהבנת המוצר ומה שהוא יכול לעשות עבורינו.

מה שמעבדות בובי בראון הצליחו ליצור זה מייקאפ שמבוסס על ג'ל ללא שומן (כולל חמאת שיאה ולחות אוספת מים),  פיגמנטים לא מעורבבים כדי שישארו יציבים ולא יתחמצנו במגע או ישנו את צבעם, ופולימר מיוחד שגילו שמתפקד כפי שסילקון מתפקד, אך ללא החומרים הבעייתיים.

אז למעשה במוצרים של בובי בראון אין סיליקון, אין פרבנים ועדיין המראה שנוצר מחליק את פני העור.

בנוסף, הכיסוי הוא בינוני עד מלא (עם כמה שכבות) עם מרקם מט עדין.

מייקאפ עמיד של בובי בראון

מה שעוד אהבתי בבובי בראון בכלל וספציפית בסדרת המייקאפים, זו האופציה לבחור. תמיד ניתן יהיה לבחור מגוון צבעים וגוונים. במייקאפ הנושא הוא קריטי ובסדרה הזו יש 18 גוונים לבחור מהם. אין ספק שזה טווח יפה מאוד שאם אני חושבת על זה קיים רק במאק. אבל איכשהו את הגוונים שבובי בראון מציעה אני יותר אוהבת וגם נראה לי שסקאלת הגוונים פונה יותר לאוכלוסייה רחבה ולא רק למאפרים שיכולים לערבב צבעים.

גווני מייקאפ עמיד בובי בראוןתכולה – 30 מ"ל. מחיר – 220 ש"ח.

איך אפשר להכיר את המייקאפ מקרוב?

בובי בראון פותחים השבוע (5-7/9) מתחם מיוחד בקניון רמת אביב ששם יאפשרו לקהל הרחב להתנסות במייקאפ, למצוא את הגוון המתאים להן ולקבל טיפים אישיים.

עוד על הסדרה העמידה

מייקאפ זהו לא המוצר היחיד בסדרה בעמידה! יש עוד שלל מוצרים שווים שנכנסים לקטגוריה בינהם – צלליות, עפרונות, מסקרה, איילנר ושפתונים. מוצרים שעליהם אכתוב גם בנפרד. אפילו קרם רב שימושי שיכול לתפקד כצבע לשפתיים וכסומק עמיד.

במיוחד אהבתי את צללית GALAXY המיוחדת. מהגוונים האלה שמתאימים כמעט לכל אחת.

צללית עמידה של בובי בראון

צילום: יח"צ

אז אם עדיין לא מכירה את בובי בראון, נראה לי שהסדרה העמידה זו הזדמנות מצויינת להתחיל. אין ספק שיש להם מה להציע. לא רק ברמת האיכות, אלא גם ברמת הקונספט של האיפור הטבעי והמסר שבובי בראון דואגת להוציא כל העת על עוצמה נשית ויופי טבעי. וקצת עזרה לא הזיקה לאף אחת.

אשמח לשמוע מה את חושבת.

עדי

אין עדיין תגובות

טראקבק | פיד RSS לתגובות

הוסף תגובה !